Satın Aldıktan Sonra Aksesuar Aldım Ne Yapmalıyım?

Aracınıza sonradan taktırdığınız aksesuarı kasko sigortasına eklyebilirsiniz.

Aracınıza aksesuar eklediniz ama teminat altında mı?

sektörünün önde gelen acentesi Polat Sigortadan satın aldığınız kasko ile hem değer verdiğiniz aracınız hem de aracınıza sonradan eklediğiniz aksesuarlarınız teminat altında.

Peki nasıl teminat altına alacaksınız?

Aracınıza orjinali haricinde eklediğiniz tüm aksesuarı kasko karşılamaz. Kaskonuzun bu aksesuarları karşılayabilmesi için öncelikle kaskoyu satın aldığınız acenteye söyleyerek aracına eklediğiniz aksesuarları bildirmeniz gerekmektedir.

Hangi Aksesuarlar Eklenebilir?

Biliyoruz ki tüm müşterilerimiz araçlarını seviyor ve onlara değer veriyorlar. Değer vermeseler zaten kasko satın almazlar. Araçlarını seven müşteriler daha rahat ve konforlu aynı zamanda gösterişli olabilmek için sonradan araçlarına bir çok ek aksesuar alıyorlar. Bu akseuarların hepsi açıklama düşülerek kaskoya eklenebilir. Örneğin yan basamaklar, sonradan takılan görüntülü medya oynatıcıları, lpg vs.

İstekler doğrultusunda sigortacılık.

- Polat Sigorta.

2 Yorum

  1. […] Aracıma Sonradan Taktığım Aksesuarlar Kasko Sigortasına Sonradan Eklenebilir mi? […]

  2. fahrettin gaçti Mart 30, 2017 - 9:37 am

    honda aracıma kaskoyu polat sigortadan yaptırmıştım. sonradan taktırdığım navigasyonun kaskoya takıldığını bilmiyordum. aradım ve ilgilendiler. çok uygun cüzzi bir fiyat ile kaskoma eklendi.
    teşekkürler

Yorum Yaz