Biz Kimiz?

Polat Sigorta Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde 2008 yılında kurulan bir sigorta acentesidir. 2012 yılına kadar kültürel şekilde işlerine devam eden Polat Sigorta, 2012 yılından sonra girişimciliğe ve inovasyona verdiği önem ile Adana Tufanbeyli de bir marka haline gelen şirket daha sonradan Adana da yaptığı saha çalışmaları ile yıllık üretimini 2.000.000 Türk Lirasına kadar yükseltmiştir.

Öncelikli yatırımı teknolojiye ve reklama yapan şirketimiz, her geçen gün yaptığı yatırımların karşılığını almakta ve insanlara kaliteli hizmet vermek için tüm çabaları ile ekip olarak çalışmaktadır.

Aynı zamanda Adana sigorta sektöründe satış sonrası yani hasara önem veren sayılı şirketler arasında. Hasar konusunda uzmanlaşmış ekibi ile müşterilerinin mümkün olduğunca yanında durmakta ve minumum masraf ile hasarlardan kurtarmaya çalışmaktadır.

Sektörde adını duyuran Polat Sigorta www.polatsigortacilik.com web adresi üzerinden müşterilerine sektörel haberleri duyurmakta ve ilerleyen zamanlarda online poliçe satın alma ekranlarını kurmayı amaçlamaktadır.

Girişimci bakış açısı ile yola çıkan şirket yöneticileri Türkiye'de güvenilir ve iyi bir yer edinmek amacı ile her gün hiç durmadan çalışmaktadır.

İstekler doğrultusunda sigortacılık.

- Polat Sigorta.

Yorum Yaz