Konut Sigortasında Kampanya

Evinize hırsız girdi eşyalarınızı mı çaldı? Anahtarınızı unutup kapıda mı kaldınız?  Görünmez kaza elektrik devrelerinden dolayı yangın çıktı hasarınız sadece size değil komşunuza da zarar verdi, Evinizi su bastı, komşunuz da zarar gördü. Yağmurdan dolayı çıkan fırtınada camlarınız kırıldı, Depremden dolayı duvarlarınızda çatlaklar oluştu, Üstelik yaşayabileceğimiz tehlikeler bu kadarla da sınırlı kalmıyor maalesef…  Tüm bu risklere karşı sizlere Konut Sigortasından bahsetmek istiyorum.

Hepimiz için evlerimiz kendimizi en rahat, ailemizle birlikte mutlu olduğumuz bir yerdir, akşam tüm yorgunluğu kapıdan sevdiğimiz birinin kapıyı açmasıyla o güler yüzle adeta uçar gider. Tüm bu mutlulukların içinde görünmez istenmeyen kazalar ve önüne geçemediğimiz birçok risk e kapıda beklemektedir. Tam da bu durumda hep duyduğunuz ama yani olmasa da olur dediğiniz Konut Sigortası sizlerin mutlu anlarını sizler için korumak için devreye giriyor.

ray halı yıkama

Nedir bu sigorta? Ne işe yarar? Evimi ne derece korur?

Evinizde oluşan insan temelli faktörler ve doğal afetlerden meydana gelen zararlarınızı, verilen teminatlar kapsamında evinizi eşyanızı sizden dolayı zarar gören komşularınızın bile hasarlarını dahi karşılar . Zorunlu bir sigorta değildir fakat günümüz şartlarında insanlık hali dediğimiz bir çok olumsuz hallerde aklımızın evimizde kaldığı durumlarda içimizin bir nebze rahat olmasını sağlar. Bütün bir hayatımız boyunca emek verip elde ettiğimiz değerleri koruma altına alır .

Dask sigortası yaptırdım nasıl olsa konut sigortasına gerek yok demeyin !

Dask sigortası kanunen  belirlenen limitler dahilinde deprem sonrasında yaşanan bina hasarlarını teminat altına alan sigortadır. Dask sadece deprem için belirli teminatlar için olan bir sigorta ürünüdür .Dask sigortanızın yanında konut sigortanızı da yaptırırsanız böylelikle evinizi hem deprem hem de diğer tüm risklere karşı koruma altına almış olursunuz.  Konut sigortası konut ve içindeki eşyalar için gerekli bir güvencedir.

Polat Sigorta olarak sizlere EVİMSARAY KONUT POLİÇEMİZİ tanıtmak isteriz...

EvimSaray poliçesinde evinizi ve eşyalarınızı sizin belirlediğiniz teminatlar kapsamında koruma altına almakla kalmıyoruz poliçenin içerisinde sizlere

  • ÜCRETSİZ KOMBİ KLİMA BAKIMI : Yılda 1 defa olmak şartıyla klima ve kombi bakımlarınızı ücretsiz sağlıyoruz .
  • HALI YIKAMA HİZMETİ : Sigortalılar yılda 1 defa ya mahsus olmak şartıyla 6 m2 ile sınırlıdır.
  • Konut Adaptasyon Teminatı : Sigortalı veya kendisi ile birlikte poliçe kapsamındaki konutta ikamet eden aile bireylerinin, poliçe süresi içerisinde herhangi bir kaza geçirmesi sonucunda, hayatı boyunca tekerlekli sandalye ile dolaşmasını gerektirecek bir sürekli sakatlık sonucu doğması durumunda, sigortalı konutta yapılması gereken adaptasyon masrafları, olay başı ve yıllık toplam azami 5.000 TL limit ile teminata dahildir.

Sizler bizim için önemlisiniz. Sizler bizim değerli varlıklarımızsınız. Sizler için en iyisini düşünmek bizim en büyük mutluluğumuz.

kombi-klima

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

  0322 343 0 100
 bilgi@polatsigortacilik.com

 İstiklal mh. Saimbeyli Cd. Ziraat Bankası yanı
Tufanbeyli / ADANA

HAKKIMIZDA

> Biz Kimiz?
> Sıkça Sorulan Sorular
> Mobil Hizmetler
> İnsan Kaynakları
> Site Haritası
> İletişim

 

PolatSigortacilik.Com web adresi Özkan Polat Sigorta Acenteliği İştirakidir.

kred

Yorum Yaz