kasko kredi

Evet, kullandığınız taktirde ve trafik sigortası zorunlu. Çünkü;

Kasko için zorunlu olmasının sebebi siz kredi kullandığınızda krediyi veren bankanın, verdiği krediyi garantiye alabilmesi için kredi taksitleri devam ederken aracın başına bir şey geldiğinde , direk olarak sigorta şirketi ile muhatap olur ve aracın pert olması durumunda parasını sigorta şirketinden alır.

Trafik sigortasının zorunlu olması ise zaten devlet tarafından belirlenmiş bir yasadır. 

Çoğu banka müşterilerine taşıt kredisi verirken, kasko ve trafik sigortasının da kendilerinden alınmasını ister. Ancak çoğu bankanın çalıştığı sigorta şirket sayısı az olduğu için detaylı fiyat araştırması yapamazlar ve siz müşterilere normal fiyatından yüksek tutarda kasko teklifi sunarlar. Kredi çektiniz diye bankadan hiçbir şekilde kasko yaptırma zorunluluğunuz yoktur. Çünkü acenteler de kredi ile alınmış araçlara kasko yaparken rehinli alacaklı olarak o bankanın adını ve şubesini poliçeye rehinli alacaklı yani daini mürtehin olarak ekler. Böylelikle banka, verdiği krediyi güvence altına almış olur.

Sizlerde uygun fiyata kasko teklifi alabilmek için aşağıda bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz.

taşıt kasko
Daha Uygun Fiyat

Acentelerin müşterilere sağladığı özel indirimler ve bir çok şirketten teklif alması sebebi ile hem uygun fiyat araştırması hem de müşterilerine özel indirim sunar. 

Bu yüzden kredinizi bankadan, kaskonuzu acenteden alın karlı çıkın.

Daha Fazla Teminat

Acenteler müşterilerine teklif sunarken mümkün olduğunca daha fazla hizmet sunmayı amaçlar. Hem de bunu fazla prim almadan sağlar. Böylece bankalar örneğin bir hafta ikame araç verirken, acenteler iki hafta ikame araç hizmeti sunar. Ya da bankalar 50.000 TL ihtiyari mali mesuliyet verirken acenteler bunu müşterilerine sorarak müşteri isteği doğrultusunda kasko poliçesine ekler.

7 Gün 24 Saat Hizmet

Bankadan kasko satın aldığınız taktirde, müşteri temsilciniz ile sadece mesai saatleri içerisinde irtibat kurabilirken, kaskonuzu acentenizden aldığınızda 7 gün 24 saat irtibat kurabilirsiniz. Böylelikle kaza durumunda işleriniz daha hızlı ve profesyonelce çözülür. Acenteniz sizleri yarı yolda bırakmaz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

  0322 343 0 100
 bilgi@polatsigortacilik.com

 İstiklal mh. Saimbeyli Cd. Ziraat Bankası yanı
Tufanbeyli / ADANA

HAKKIMIZDA

> Biz Kimiz?
> Sıkça Sorulan Sorular
> Mobil Hizmetler
> İnsan Kaynakları
> Site Haritası
> İletişim

 

PolatSigortacilik.Com web adresi Özkan Polat Sigorta Acenteliği İştirakidir.

kred

Yorum Yaz