Tufanbeyli Sigorta sektöründe 30 senedir hizmet veren şirketimiz, Tufanbeyli ilçesi, çevre ilçeler ve köylere hizmet vermeye devam ediyor. İstekler Doğrultusunda Sigortacılık.

Avantajlı konut sigortası paketlerimiz ile karlı çıkın. Evinizi güvence altına alın hırsızlık, yangın, su basması gibi olumsuzlukları dert etmeyin. Polat Sigorta

Tufanbeyli gibi kışları çetin geçen bir ilçede sigortanızı maksimum fiyata en uygun fiyat ile satın alabilirsiniz. Böylelikle kışın rahatlıkla yola, trafiğe çıkabilirsiniz.

Kendinizi ve sevdiklerinizi ferdi kaza sigortası yaptırarak kaza durumunda teminat altına alabilirsiniz. Böylelikle ölüm, devamlı sakatlık ve tedavi masrafları için ödeme alabilirsiniz.

Deprem sigortası yani Dask poliçe ihtiyaçlarınızı Polat Sigorta olarak karşılıyoruz. Hem doğal afete karşı hem de elektrik ve su aboneliği için Dask alabilirsiniz.

Tufanbeyli değer kaybı taleplerinizi karşılıyor, böylelikle araçlarınızın kaza durumunda kaybettiği değeri sizlere yeniden kazandırıyoruz. Tüm değer kaybı talepleri için bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

  0322 343 0 100
 bilgi@polatsigortacilik.com

 İstiklal mh. Saimbeyli Cd. Ziraat Bankası yanı
Tufanbeyli / ADANA

HAKKIMIZDA

> Biz Kimiz?
> Sıkça Sorulan Sorular
> Mobil Hizmetler
> İnsan Kaynakları
> Site Haritası
> İletişim

 

PolatSigortacilik.Com web adresi Özkan Polat Sigorta Acenteliği İştirakidir.

kred

1 Yorum

  1. Mustafa Ragıp GÜLER Şubat 2, 2018 - 8:15 am

    Tufanbeyli sigorta acenteleri arasında en uygun teklifi sunan acente Polat Sigorta. Aracıma bir çok firmadan teklif alıp en uygun olanını bize sundukları için kendilerine teşekkür ederi.m

Yorum Yaz