Bayramda Sigortasız Yola Çıkmayın

Eğer sigortanız yoksa bayramda sigortasız kalmayın.

 

Her bayramda olduğu gibi trafik kazalarında da ülkemizde yoğunluk yaşanmaktadır. Başımıza gelmez diyerek ihmalkâr olmayın, her an tehlikedesiniz. Bayramda yola çıkmadan önceden trafik sigortası ve kasko sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin. Alacağınız hasarlardan minimum zarar ile kurtulun.

Switch button positioned on the word minimum black background and blue light. Conceptual image for illustration of Risk management or assessment.
Risk Management concept image with business icons and copyspace.

Bilindiği gibi sigorta üçüncü kişileri sizin vereceğiniz zarardan koruyan zorunlu trafik sigortasıdır. Yani sizin aracınızın karşı araca vereceği zararı karşılar. Eğer her iki tarafta da suç varsa bu durumda sizin verdiğiniz zararı verdiğiniz miktarda sizin sigortanız, karşı tarafın size verdiği hasarı karşı tarafın sigortası karşılar. Eğer zorunlu trafik sigortanız yok ve aracınızı aktif kullanıyorsanız herhangi bir trafik kontrol noktasında trafik polisleri tarafından aracınız bağlanır ve otoparka çekilir ve aracınız otoparkta kaldığı gün kadar otopark ücreti ödersiniz. Bayram döneminde sigortacı bulmanız zor olacak ve bu durum sizleri mağdur edecektir. Zamanında sigorta yaptırmanız hem sizin bütçeniz açısından hem de olabilecek bir kaza durumda daha büyük sıkıntılara yol açmaması açısından oldukça önemlidir. Çünkü verilen hasarlar sadece araca değil maalesef ki kişiye de olabiliyor.

 

Polat sigorta ailesi olarak sigortanızın günü gelmeden en az 3 gün önce sizi arayıp bilgilendirmemizin yanında başınıza gelen bir kaza da aklınıza takılan trafik sigortası, kasko veya diğer branşlar konusunda sizlere yardımcı oluyor, danışmanlık yapıyoruz. Çünkü kestiğimiz her bir poliçedeki teminatlar ve kaza durumda yapılması gereken konularda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmayı Polat sigorta olarak ilke edindik.

hatırlatma

İsterseniz aşağıda bulunan “Poliçemi Hatırlat” seçeneğine tıklayıp, sigorta ve kasko sigortalarınızın bittiği günü belirterek sizlere gününden önce en uygun sigorta ve kasko teklifi araştırıp takip işlerinizi sağlayabiliriz. Böylelikle geniş zaman diliminde pek çok sigorta şirketinden adınıza teklif toplayıp, en uygun fiyatlı sigorta ve kasko teklifini sizlere sunarız. Böylelikle hem sigortamın günü bitti mi diye kaygı etmez hem de en uygun sigorta fiyatlarından yararlanırsınız.

Hepsi
  • Hepsi
  • Blog
  • Sigorta Bilgi
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Ürünler
su baskını

Sel Su Baskınlarına Dikkat

SEL SU BASKINLARINA DİKKAT Artan yağışlardan zarar görmemek için sigortanızı ihmal etmeyin. Ülkemizde son zamanlarda...
hasar

Türkiye Trafik Hasar Dağılımı

Türkiye Hasar Dağılımı Sigorta Fiyatlarında İllerin Trafik Yoğunluğu Ve Hasar Miktarı Etkili Trafik sigortaları yapılması...
işyeri sigortası

İş Yeri Sigortasının Önemi

İş yeri Sigortasının Önemi İş yeri Sigortasının önemini hafife almayın! Neden İş Yeri Sigortası Önemli?...
ray halı yıkama

Konut Sigortasında Kampanya

Konut Sigortasında Kampanya KONUT SİGORTASI YAPTIRANA KLİMA BAKIMI Ücretsiz Olarak Senede 1 Defa Hakkınız Bulunmaktadır....
İŞYERİ SİGORTASI

İşyeri Sigortasının Önemi

İşyeri Sigortasının Önemi Neden İşyeri Sigortası Yaptırmalıyız? İşyeri faaliyeti ve işyeri ortamı ne olursa olsun...
kaza fotoğrafı

Kaza Halinde Yapılması Gerekenler

Kaza Halinde Yapılması Gerekenler Trafik Kazası Geçirdiğinizde Yapacağınız Şeyler Trafikte seyir halindeyken ya da park...

Hasar Anında

Hasar Durumunda

Gerekli Belgeler

Kaza Tespit Tutanağı

Anlaşmalı Servisler

İletişim

  • 0322 343 0 100
  • bilgi@polatsigortacilik.com
  • İstiklal mah. Saimbeyli Cad. No:1/a Tufanbeyli / Adana
© 2018 Polat Sigorta | TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.